Hľadať: 
velux   fakro   roto     juta   tyvek   dörken

Strešné okná - Strešné okná ROTO

Akčný tovar v kategóriách:  Okná a výlezy ROTOLemovanie k oknám ROTOMontážne doplnky ROTOOvládanie okien ROTORolety a žalúzie ROTO

Strešné okná ROTO

ROTO - střešní okna

Střešní okna ROTOVo svojej produktovej stratégii a stratégii vzťahov so zákazníkmi sa spoločnost Roto riadi jednou základnou myšlienkou, ktorou je vynikajúca kvalita spojená s profesionálnym vyhotovením, dokonalou technológiou a dizajnom. Pre stavbárov ožíva táto myšlienka v princípe spoločnosti Roto: Viac voľnosti. Viac komfortu. Podľa neho jednáme a pracujeme pre vás. Strešné okná a integrované solárne systémy Roto – skrátka dômyselnejšie.

V ponuke strešné okná: Nízkoenergetické strešné okno ROTO R8 výklopno/kývne, nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R6 kývne, nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické, výklopno/kývne strešné okno ROTO PREMIUM, výsuvno kývne strešné okno ROTO TOP, kývne strešné okno ROTO STANDARD, kývne strešné okno ROTO STANDARD PLUS, kývne strešné okno ROTO BASIC, elektrické kývne ROTOTRONIC STANDARD, elektrické kývne ROTOTRONIC STANDARD PLUS.

Inteligentná technika zaručuje maximálny komfort bývania s dostatkom svetla, voľným prístupom k oknám a voľným výhľadom. Vrátane dokonalého ovládania. Princíp spoločnosti Roto zohľadňuje všetko: žiadne rušivé okenné krídlo vo vnútri miestnosti, pohodlné ovládanie jednou rukou v spodnej časti okna. Jedna kľuka na otváranie, vetranie a umývanie. A ako ideálny doplnok elektricky ovládaná vonkajšia roleta.

Strešné okná v plastovom i drevenom prevedení sú vybavené špičkovým bezpečnostným kovaním ROTO s nadštandardnými funkciami. Tri možné spôsoby otvárania umožňujú dokonalé využitie obytného priestoru ( kyvné, TOP výsuvne kyvné, PREMIUM výklopné/kyvné ).

Špičkové strešné okná ROTO nemeckého koncernu ROTO Frank AG vynikajú technickou úrovňou a najkvalitnejším zateplením na trhu. Ponúka ideálne riešenie pre všetky typy i účely obytného podkrovia a vďaka veľkej variabilite tiež nadštandardné pohodlie užívateľom, a to všetko za veľmi priaznivú cenu.

Roto - kvalitné strešné okná. Už 75 rokov poskytuje komfort pod strechou. Produkty sú konštruované podľa najnovších technických poznatkov s prihliadnutím na vysokú úžitkovosť s komfortným ovládaním a prepracovaným dizajnom.
Novinka jar 2010 Roto Designo - nízkoenergetické strešné okno budúcnosti. Použitie izolačných trojskiel. Sériovo integrovaný zatepľovaci blok s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, vďaka nemu má okno prestup tepla len Uw = 0,84 W/m2 K. Harmonická integrácia, okno splýva so strechou, bohaté príslušenstvo. Veľmi jednoduchá a rýchla montáž. Prvotriedna kvalita "Made in Germany". Roto - značka profesionality.